Informacja

Almanach Finansowy, to internetowa lista polskich blogów finansowych.

Jeśli chcesz dodać własny, albo ulubiony blog do listy, skorzystaj z pola "Dodaj blog". W zamian prosimy o umieszczenie na stronie linka do naszego katalogu.

Wszelki pytania proszę kierować pod adres e-mail widoczny w polu "Kontakt".

Dodaj blog

Jeśli chcesz dodać własny, albo ulubiony blog do katalogu blogów finansowych, skontaktuj się z nami przy pomocy adresu e-mail: 

almanach.finansowy[małpa]gmail.com

(w miejsce "[małpa]" wstawiając znak "@").

W tytule maila proszę wpisać "Dodanie do katalogu", a w treści umieść adres bloga. 

Oczywiście blogi wysłane w wiadomości o innym tytule również zostaną dodane, jednak zastosowanie proponowanej formy ułatwi pracę i archiwizację. Każde zgłoszenie otrzyma wiadomość zwrotną, jako potwierdzenie dodania. Jeżeli odpowiedź się nie pojawi przed końcem miesiąca, mail prawdopodobnie nie został przeczytany (np. z przyczyn technicznych), więc proszę napisz ponownie.

Blog nie zostanie dodany, jeżeli nie porusza tematyki związanej z finansami, a także jeśli w naszej subiektywnej ocenie stwierdzimy, że treści są w jakiś sposób niepoprawne i nie powinny być publikowane (dotąd nie było takiej sytuacji).

Dodajemy wszystkie zgłoszone blogi, które spełniają powyższe, niewygórowane warunki!
W zamian prosimy o umieszczenie na stronie linka do naszego katalogu (nie jest to wymogiem koniecznym dodania do katalogu).

Należy jednak pamiętać, że blogi długo nieaktualizowane zostaną usunięte z listy.

Aktualizacja listy następuje na początku każdego miesiąca.